С.Сейфуллин атындағы №11 ДБАОММЛИ

«Алтын белгі» иегерлері

Мектеп түлегінің аты-жөні

Қай жылғы түлек

1

Сейтақова Құралай Ғайсағалиқызы

2000ж

2

Ғұсман Жадыра Жанболатқызы

2002ж

3

Каримова Айнұр Аманғалиқызы

2002ж

4

Таухасова Айнұр Хамидоллақызы

2002ж

5

Мусина Ғалиянұр Асқарқызы

2003ж

6

Насамбаева Альбина Едігеқызы

2003ж

7

Тапалова Әсел Айтқалиқызы

2004ж

8

Тілеужанова Ақбота Ержанқызы

2004ж

9

Жолимова Гүлдана Жаңабайқызы

2005ж

10

Кабышев Данияр Замирұлы

2005ж

11

Куанышев Таир Ғилымұлы

2005ж

12

Құлшар Айнұр Мәлікқызы

2005ж

13

Сапашева Индира Мәлікқызы

2005ж

14

Тұрманова Меңдігүл Сатқанқызы

2005ж

15

Хайргалиева Айнұр Ермекқызы

2005ж

16

Қажыгерей Аяжан

2005ж

17

Қазиханова Мира Серікқызы

2006ж

18

Мусағалиева Самал Қайырбекқызы

2006ж

19

Бақытова Бибінұр Салауатқызы

2007ж

20

Ермағамбетова Мәдина Рамазанқызы

2007ж

21

Жолымов Асхат Жаңабайұлы

2007ж

22

Кенжеғалиева Эльмира Аманжолқызы

2007ж

23

Лұқпанова Аякөз Қадыржанқызы

2007ж

24

Ақболат Арайлым Болатбекқызы

2008ж

25

Бижанова Қарылғаш Рухоллақызы

2008ж

26

Кәрім Қасиет Ғабитұлы

2008ж

27

Қосмағұлова Аида Аманғалиқызы

2008ж

28

Казиханов Мирас Серікұлы

2008ж

29

Қырықбаев Еркебұлан Ғизатоллаұлы

2008ж

30

Молдабек Гаухар Мұратқызы

2008ж

31

Нұрлан Серік Нұрланұлы

2008ж

32

Жұмашев Алмас Ерболұлы

2008ж

33

Сұлтанова Гүлтұрсын Қайыржанқызы

2008ж

34

Баймұрат Сағидолла Мүтиғоллаұлы

2009ж

35

Сартай Әйгерім Ерболатқызы

2009ж

36

Сапаров Әділхан Радимұлы

2009ж

37

Төлегенқызы Тұрсынзада

2009ж

39

Кушенова Меруерт Бақытқызы

2010ж

40

Галимова Гүлзира Талғатқызы

2010ж

41

Қаржауова Диляра Қайыржанқызы

2010ж

42

Мусина Айнар Исатайқызы

2010ж

44

Абикенова Ботакөз Сагидуллаевна

2011ж

45

Амангелді Нұрхан Құрманғазыұлы

2011ж

46

Газизова Назерке Асхатовна

2011ж

47

Гайниева Айару Уразбаевна

2011ж

48

Ихсанова Мөлдір Азаматқызы

2011ж

49

Құрманғали Ақылбек Серікқалиұлы

2011ж

50

Набиева Перизат Нурболатовна

2011ж

51

Орашев Адиет Бактыбаевич

2011ж

52

Сағынбаева Әсем Ерболатқызы

2011ж

53

Укасова Нурсулу Нурлановна

2011ж

54

Ысқақ Оралбек Ереванұлы

2011ж

55

Базарбаев Өркен Анарбекұлы

2012ж

56

Башаров Абай Анарбекұлы

2012ж

57

Ешмұхан Есенғали Сисенғалиұлы

2012ж

58

Жолдиев Ерман Бауыржанұлы

2012ж

59

Нуфтуллина Назерке Ибрагимқызы

2012ж

60

Абдіғалиева Адина Талғатқызы

2013ж

61

Амангелді Динара Мақсатқызы

2013ж

62

Байболатова Адина Манасқызы

2013ж

63

Байғазиев Арман Романұлы

2013ж

64

Жаненова Самал Саинқызы

2013ж

65

Манапова Әйгерім Ақылбекқызы

2013ж

66

Жолдығали Раушан Телманқызы

2013ж

67

Казмухамбетова Гүлназ Амангелдіқызы

2013ж

68

Дүйсенбиева Айкөркем Еркиновна

2014ж

69

Сапаров Төрехан Радимұлы

2014ж

70

Есболатова Гаухар Ержановна

2014ж

71

Катенов Темирлан Сагидуллаевич

2014ж

72

Ислам Гүлжаһан Шаймердинқызы

2014ж

73

Қайырғалиев Ернияз Нұржанұлы

2014ж

74

Койшыбаева Асель Махамбетовна

2014ж

75

Мамбетова Айяжан Қайыржанқызы

2014ж

76

Мендибаева Жанар Сагинбековна

2014ж

77

Мухамбетова Сауле Маратовна

2014ж

78

Габдрахимова Бакытжамал Амирхановна

2014ж

79

Дуйсенбиева Айару Еркиновна

2015ж

80

Жугунисова Айдана Болатовна

2015ж

81

Қойшыбаева Орынгүл Нұрмұханқызы

2015ж

82

Білімжанов Асылхан Талғатұлы

2015ж

83

Тұрарова Ботагөз Қанатқызы

2015ж

84

Өтешев Қайржан Есенжанұлы

2015ж

85

Сагидуллина Акжаркын Ерлановна

2015ж

86

Орынгалиева Ақжібек Ришатқызы

2016ж

87

Кубеев Айдын Аканович

2016ж

88

Абдрахманова Перизат Бейбітқызы

2017ж

89

Абдулова Аружан Нурболатқызы

2017ж

90

Сейтқалиева Назерке Максутовна

2017ж

91

Ташимова Мерейим Қайыржановна

2017ж

92

Ермуханбетова Фатима Қайратқызы

2017ж

93

Мақсот Данагүл

2017ж

94

Адилгалиев Амаль Бауржановна

2017ж

95

Махамбетұлы Алишер

2017ж

96

Минайдарова Даяна Нурланқызы

2017ж

97

Серикова Аружан Маликовна

2017ж

98

Төлеген Бекарыс Нүрбекұлы

2017ж

99

Тлекқабыл Нұрұл Асылбекұлы

2017ж

100

Темірболатова Динара Мұхитқызы

2017ж

101

Умирбаева Аружан Арсеновна

2017ж

102

Байниязов Бекарыс Бекқалиұлы

2018ж

103

Батаргалиева Асель Шамратовна

2018ж

104

Ермекқалиева Аңсаған Ермекқалиқызы

2018ж

105

Ерсаинов Даулет Ерболатұлы

2018ж

106

Мендигалиева Аяулым Женисовна

2018ж

107

Булатова Айару Серикқызы

2018ж

108

Джумагулов Бекет Серикович

2018ж

109

Жаксылыкова Нұржайна Алтынбекқызы

2018ж

110

Қамидолла Ерасыл Умирзақұлы

2018ж

111

Меңдешова Аяжан Сакенқызы

2018ж

112

Муратов Дулат Батырбекович

2018ж

113

Нығметова Ақнұр Ергенқызы

2018ж

114

Түрсынбаева Айшат Медетқызы

2018ж

115

Жанақова Гауһар Сисеналықызы

2019ж

116

Адилова Айдана Утешовна

2019ж

117

Бактығалиев Ахан Бекбулатұлы

2019ж

118

Кубиева Дильназ Болатовна

2019ж

119

Кусайнова Жанна Сайлауқызы

2019ж

120

Тоқжанова Айымжан Маратқызы

2019ж

121

Әнуарбекова Лаура Мұратқызы

2020ж

122

Ерсаинов Алишер Ерболатович

2020ж

123

Тлегенова Гульнура Нурымовна

2020ж

124

Мағаданов Бекдәулет Елемесұлы

2020ж

125

Марс Шынар Асқарқызы

2020ж

126

Мирас Гаухар Дарханқызы

2020ж

127

Ұзақбай Гауһар Серікқызы

2020ж

128

Хамитова Халида Кайрбайқызы

2020ж

129

Ахметкалиева Алия Нұржанқызы

2021ж

130

Ниярова Назгуль Маликовна

2021ж

131

Турганбайқызы Жанбота

2021ж

132

Аманова Сабина  Саясатовна

2021ж

133

Әжмағамбет Гүлназ

2021ж

134

Бекқалиева Гүлшат Асылханқызы

2021ж

135

Ғабиден  Дилара Ғабиденқызы

2021ж

136

Куспанова Аружан Закариевна

2021ж

137

Серикова Балнұр Абзалқызы

2021ж

138

Жұбандықова Әйгерім Саматқызы

2021ж

 

Дарынды балаларға арналған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты

Батыс Қазақстан облысы

Орал қаласы, Мұхит көшесі 37

Жұмыс телефоны: 50-62-73, факс: 50-62-73