С.Сейфуллин атындағы №11 ДБАОММИ

Педагогикалық құрам

Аты-жөні (құжат бойынша толық)
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімдері
1 Мыңбаев Аянбек Әділгерейұлы
2 Шхан  Нұрлан  Елемесұлы
3 Атош Гүлнар Садыққызы
4 Имашева Динара  Иманбаевна
5 Байжиенова Акерке Орынқызы
6 Ахметкалиева Светлана Жуковна
7 Ахметуллаева Турсынгуль Алмасовна
8 Таскенова Айымгүл Оралқызы
9 Тастемирова Айболсын Тастемировна 
Орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
1 Шманова Нуржамал Ораловна
2 Кадралина Сара Кайреденовна
3 Ибрагимова Акмарал Жарасовна
5 Мусеева Ганмира Гусмановна 
6 Курмашева Майра Зербиевна
Ағылшын тілі пәні мұғалімдері 
1 Бисенгалиева Акжан Насимоллиевна
3 Айткалиева Динара Ермекқызы
4 Уразалина Мейрамгүл Ерғалиқызы
5 Нурмахова Жулдуз Болатовна
6 Базарбаева Аягөз Шакиратовна
7 Джуламанова Мерует Сериковна
8 Утепова Эльмира Галимовна
9 Мухашева Арайлым Гарифоллиевна
10 Куспанова Бактыгул Маратовна
Тарих, құқық пәні мұғалімдері
1 Батыргалиев Мурадым Халелович
2 Опиев Дархан Жайшылыкович
3 Әлмұқан Аскар Сатыбаевич
4 Алышев Бауыржан Сагынулы
5 Рахметов Амантай Орынгалиевич
Өзін-өзі тану пәні мұғалімдері 
1 Кадырова Нургуль  Муратовна
2 Хамзина Аягоз Орынбаевна
4 Магзумова Замзагуль Тулегеновна
  Бекетова Фариза Ерлановна
Математика пәні мұғалімі
1 Казиханов Серик  Мендыбаевич
2 Мусагалиева Гулмирам Куанышовна
3 Гиззатов Жаксымбет Зинекеевич
4 Садирова Жанар Гинуллина
5 Жанадилова Анаргуль Амангельдаевна
6 Тауас Ернар Ізбасарұлы
7 Мақсот Марс Мавлетұлы
8 Мынжасова Налия Еркиновна
9 Тулешева Айнура Сарсекеновна
Физика пәні мұғалімі
1 Бакаев Альбек Талгатулы
2 Киишева Венера Нурлановна
3 Упагалиева Гулжайна Шапагатовна
4 Абдыгалиев Алихан
5 Малкесова Айман Салауатовна
Информатика пәні мұғалімдері
1 Ахмадиев Арман Сансызбаевич
2 Ашемгалиева Венера Амангалиевна
3 Кудабаева Гульдана Кадирбековна
Музыка пәні мұғалімі
1 Ильжанова Халила Ермековна
Көркем еңбек пәні мұғалімдері
1 Шахаева Райгуль Турсуновна
2 Ахмедияров Нурхад Оналбаевич
3 Бекишев Мереке Мендыгалиевич
АӘД пәні мұғалімі
1 Купбаев Марат Уахитович
Биология пәні мұғалімдері
1 Жумаев Бекмухамбет Казмуханбетович
2 Кажгалиева Динар Букесовна
3 Хайрекеева Гульнафиса Канатовна
4 Даулетбаева Жанерке Манасовна
Химия пәні мұғалімдері
1 Темиралиева Аяжан Джигеровна
2 Казиханова Эльмира Бейсембаевна
3 Хайрекеева Гульнафиса Канатовна
4 Сериккалиева Рима Ержановна
География пәні мұғалімдері
1 Темиргалиев Малик Жылкыбаевич
2 Уйсимбаева Шугыла Кузембаевна
Дене шынықтыру пәні мұғалімдері
1 Ғатау Тимур Қайратұлы
2 Хасанов Сунгат Темирбулатович
3 Сагутдинов Рафих Садыхович
4 Атошев Қажмұқан Есенұлы
5 Убишев Ибрай Куанышбаевич
6 Қоныс  Нұртас Арматұлы
Бастауыш сынып мұғалімдері
1 Абдырахманова Лаззат Тураровна
2 Суханова Гульшат Рахимовна
5 Минбаева Арайлым Аянбекқызы
6 Койшыбаева Молдир Утемисовна
"Өнер" мектебі
1 Ахметгалиева Айжан  Абдулловна
2 Атабаева Гульзипа Максимовна    
3 Журалиева Айзада Жумагельдиевна  
4 Жақыбалиев Серік Рақымұлы     
5 Кабдол Елік Нуржанқызы
6 Каратаев  Ерлан Маликович
7 Қадырбекова Қарлығаш Қадырбекқызы
8 Киматова Асия Мендыхановна
9 Кужахметова Перизат Аманжоловна
10 Кусайнова Зауреш Кайдаровна
11 Кереев Багжан Темирханович
12 Оразов Қанат Орнытайұлы
13 Садыхова Нургуль Толкынбековна
14 Садомскова Лариса Аеатольевна
15 Суинғалиев Әлихан Ізбасарұлы
16 Утепкалиева Зухра Келисовна
17 Шакенова Гульжан Жылкыбаевна
18 Хаирова Мереке Есетовна
19 Кабдрахманова Аяулы Нурлыгайыновна
Сынып кураторлары
1 Рахметова Жанар Жумагалиевна
2 Сагингалиева Алия Еркинқызы
3 Мамбетова Жанар Туленовна
4 Исказиева Карылгаш Адиевна
5 Искакова Айымгул Орынбасаровна
6 Исламғали Әсел Сабырғалтқызы
7 Мукашева Гульзар Адилбековна
8 Сағидолла Арайлым Жасталапқызы
9 Кабдулова Гулим Аскаровна
10 Каресова Нургул Хитаровна
11 Жайманова Мейрамгүл Жеңісқызы
12 Сатыбалдиева Аимша Жылибековна
13 Шамарова Гульжиян Еркиновна
Интернат тәрбиешілері
1 Қарасаева Камшат Қайрғалиқызы
2 Сұлтанова Әдемі Майданқызы
3 Сейтқалиева Алмагүл Ермекқызы
4 Куганова Жаңыл Бақытқызы
5 Султанова Улболсын Мажитовна
6 Атошева Гульжайна Сабыровна
7 Шакаева Ақмарал Тұрсынқызы
8 Жоламанова Жанна Булатовна
9 Мурзабаева Айгерім Садыққызы
10 Нургалиева Мерует Орынгалиевна
11 Бисенова Бақтыгүл Нәсіпқалиқызы
12 Кулбаев Ербол Айтбайұлы
13 Мусагалиева Аселим Каирбековна
Дарынды балаларға арналған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты

Батыс Қазақстан облысы

Орал қаласы, Мұхит көшесі 37

Жұмыс телефоны: 50-62-73, факс: 50-62-73